20180123 124659Wypożyczalnia Samochodów Ecar oprócz wynajmu aut, akcesorii samochodowych, sprzetu technicznego zajmuje się również diagnostyką komuterową wszelkich pojazdów osobowych i cieżarowych. Posiadamy nowoczesne urządzenia do sprawdzenia błedów komputerowych w każdym pojeździe. Niektóre problemy jesteśmy w stanie zlikwidować od razu, w innym przypadku mamy zaprzyjaźnioe warszaty mechaniczne, które szybko dokonają naprawy każdego auta.

koski na ecarWypożyczalnia Samochodów Ecar w Białymstoku posiada do wynajęcia info-kioski z dotykowym ekranem. Mają szerokie zastosowania. M.in.

  • w hotelarstwie - udostępnianie internetu (można skonfigurować kiosk, aby pobierał opłatę za internet)
  • obsługa imprez typu. szkolenia, sympozja jako urządzenia informacyjne, zbieranie danych o uczestnikach, ankiety itp.
  • jako urządzenie reklamowe - może wyświetlać reklamy, opisy produktów i usług itp.
  • w biurach i urzędach może służyć jako urządzenie do wprowadzania danych np. wniosków, podań
  • w szkołach i uczelniach (informacje dla uczniów, studentów)

Informacje na temat kosztów wynajmu kiosku, transportu pod nr tel. + 48 602 618 882 lub + 48 604 770 940

Wypożyczalnia Samochodów Ecar w Białymstoku oprócz samochodów osobowych i ciężarowych oraz akcesorii samochodowych (foteliki , GPS) posiada również do wypożyczenia sprzęt techniczny.

Piła spalinowa MAKITA DCS3410TH

Pila spalinowa makita

Jest to ręczna pilarka firmy Makita. Waży tylko 3,2 kg, może więc być obsługiwana jedną ręką. Nadaje się zarówno do podcinania gałęzi jak i cięższych prac, np. wycinanie drzewech owocowych, krzaków. Długośc cięcia to 30 cm. Wielkośc zbiornika na paliwo 0,28 litra, na olej do łańcucha 0,22 litra. Dzięki siedmiokanałowym cylindrom praca jest bardzo wydajna, a emisja spalin jest bardzo mała.

Cena wynajmu

1 dzień - 35 zł

1 tydzień - 175 zł, płacisz tylko za 5 dni, 2 dni gratis 

1 miesiąc - 700 zł, płacisz tylko za 20 dni, 10 dni gratis 

 

 

Spawarka elektryczna BESTER 1300

20180116 091621Spawarka elektryczna Bester to wydajne urządzenie, które można wykorzystać do drobnych prac spawalniczych w domu, garażu, ogrodzie, ale również do mniej skomplikowanych w warsztacie. Działa na 230 V, pobiera prąd z sieci 27,5 A, moc pobierana z sieci 6,5 kVA. Zakres regulacji prądu spawania od 60 A do 120 A

Koszt wypożyczenia:

1 dzień - 30 zł

1 tydzień - 150 zł, płacisz tylko za 5 dni, 2 dni gratis 

1 miesiąc - cena do negocjacji 

pks kiaWraz z początkiem 2018 roku w naszej wypożyczalni samochodów Ecar wprowadzamy nową usługę. Skierowana jest on a przede wszystkim do klientów przyjezdnych, ale mieszkańcy Białegostoku i okolic również mogą z niej skorzystać. 

Polega ona na tym, iż w ramach naszej oferty świadczymy również usługi w zakresie dowozu Klientów do naszej wypożyczalni z dworca PKS lub PKP. 

Klienci naszej wypożyczalni, wynajmujący samochód na minimum 5 dni nic nie płacą za taką usługę.

Klienci wypożyczający samochód na krócej niż 7 dni płacą zryczałtowaną opłatę w wys. 10 zł.

zastepcze z ocPrzypominamy, iż uczestnicząc w kolizji lub wypadku drogowym jako osobie poszkodowanej przysługuje prawna możliwość uzyskania samochodu zastępczego. Wypożyczalnia samochodów ECAR Białystok oferuje samochody zastępcze, z których korzystanie zostanie sfinansowane z OC sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Wszelkie formalności załatwiamy z ubezpieczycielami załatwiamy za klientów, wystarczy tylko numer szkody lub numer polisy OC sprawcy.

Ceny wypożyczeń naszych samochodów są bardzo niskie,w związku z tym są akceptowane przez wszystkie zakłady ubezpieczeń funcjonujące na terenie naszego kraju.

Nasze samochody są przyjazne w eksploatacji. Koszt przejechania 1 km przy aktualnych cenach paliw nie przekracza 0,28 zł/km.

Poszkodowany w kolizji/wypadku/stłuczce ma prawo do własnego wyboru wypożyczalni samochodów, która udostępni mu samochód zastępczy.

Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu dla sprawcy wypadku w ramach posiadanego ubezpieczenia Auto Casco.

Każdy klient Wypożyczalni Samochodów Ecar korzystający z tej usługi może otrzymać rekompensatę finansową za każdy dzień wypożyczenia auta zastępczego z OC sprawcy.

Więcej informacji udzielimy pod numerami 602 618 882 lub 604 770 940.

 

Wypożyczalnia samochodów Ecar świadczy również usługi transportowe samochodami ciężarowo-osobowymi. Posiadamy samochody o różnych gabarytach, które możemy ścisłe dopasować do wymagań Klienta.

W naszej ofercie znajdują się:

IVECO DAILY

20171129 112153

Idealny samochód do różnego rodzaju przeprowadzek. Wymiary paki:

Długość - 410 cm

Szerokość - 210 cm

Wysokość - 190 cm

Może być również wykorzystany do przewożenia palet (również europalet). Posiadamy ręczny wózek widłowy, niezbędny przy załadunku lub rozładunku palet.

 Cena usług transportowych to tylko 50 zł za godzinę (Białystok i okolice). Dłuższe trasy ceny od 3,50 zł za 1 km

 VOLKSWAGEN TRANSPORTER

20171128 142506

Samochód 3-osobowy z dużą paką. Wymiary:

Długość - 260 cm

Szerokość - 130 cm (między nadkolami)

Wysokość - 145 cm

Idealny samochód do zaopatrywania miejsca budowy, ogrodów itp.

Posiada hak.

 Cena usług transportowych to tylko 45 zł za godzinę (Białystok i okolice). Dłuższe trasy ceny od 3,50 zł za 1 km

 RENAULT KANGOO EXPRESS LONG

20171016 143043

Długość paki - 190 cm

Szerokość - 125 cm (między nadkolami)

Wysokość - 130 cm

Samochód sprawdzi się jako środek transportu do zaopatrywania barów, sklepów itp. Idealny do rozwożenia przesyłek kurierskich.

 Cena usług transportowych to tylko 40 zł za godzinę (Białystok i okolice). Dłuższe trasy ceny od 3,00 zł za 1 km.

 

Szczegółowe informacje dotyczące usług oferowanych przez naszą wypożyczalnię - tel. 602 618 882

 

 

Jeżeli chcesz spokojnie dojechać, a nie masz prawa jazdy lub nie masz możliwości kierowania pojazdem w wypożyczalni samochodów ECAR przygotowaliśmy usługę wynajęcia samochodu z kierowcą, która jest alternatywą dla podróżowania taksówką. Usługa wynajęcia samochodu z kierowcą jest korzystniejsza ekonomicznie oraz pozwala podróżować w bardziej swobodny sposób.

Ceny usługi wynajęcia kierowcy w wypożyczalni samochodów ECAR już od 25 zł za godzinę.

W naszej ofercie posiadamy luksusowe auta,które możesz dowolnie przystroić i cieszyć się wyjątkowym autem do ślubu. Luksusowe, błyszczące, przestronne. Nasz Volkswagen Tiguan lub Audi A4 limuzyna są czarne, lśniące i zapewnią dużo przestrzeni dla pary młodej, a szczególnie dla wymarzonej sukni panny młodej.

 audi1 audi2